Producenci

Elektrownia słoneczna PREMIUM 3kW-12ogniw SHARP 250W, inwerter SMA Sunny Boy 1300TL,

Elektrownia słoneczna PREMIUM 3kW-12ogniw SHARP 250W, inwerter SMA Sunny Boy 1300TL,

PVP30

24 145,52 zł
19 630,50 zł netto

 

Rabaty

Dostawa


123,00 zł brutto - Kurier Raben
Kraje UE i spoza UE prosimy o kontakt z działem handlowym.
5-21 dni, na zamówienie

Montaż

Specyfikacja

Stopień ochronyIP65
Materiałszkło hartowane 3,2mm
Napięcie200-240V
CertyfikatyCE, RoHS
Gwarancja5 lat
Typ ogniwapoly
Średnia roczna produkcja energii3000 kWh/rok
Moc3kW
Masa produktu19kg jedno ogniwo
Powierzchnia ogniwa12 paneli o powierzchni 18 m2
Zestaw, który oferujemy składa się z 12 sztuk ogniw 250W marki SHARP wraz z inwerterem SMA Sunny Boy 1399TL, zestawy montażowe, okablowanie, przygotowanie projektu i dokumentacji oraz montaż.

Więcej informacji

Jest to podstawowa elektrownia przeznaczona dla małych gospodarstw i mikro firm. Pozwala na redukcję rachunków za energię elektryczna do 75% kosztów.


Polikrystaliczna bateria słoneczna o mocy 250W znanej na całym świecie marki Sharp, charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością zachowując przy tym 25 letnią gwarancję sprawności. Moduł składa się z wysoce wydajnych ogniw krzemowych polikrystalicznych, które przed zamontwaniem poddawane są rygorystycznym testom. Idealnie sprawdza w systemie ogniw fotowoltaicznych będącym głównym źródłem zasilania domu, źródłem zasilania awaryjnego, zasilaniem urządzeń w przyczepach, jachtach, kamperach. Wspaniale współgra z oświetleniem LED.


Markowy jednofazowy inwerter SMA Sunny Boy 1300TL bedący w zestawie zmieni zasilanie z prądu stałego produkowanego przez ciąg modułów fotowoltaicznych na 230V w małej instalacji przydomowej. Przetwornica posiada możliwość podłączenia do sieci i odprowadzania wyprodukowanej energii do zakładu energetycznego (po wejściu ustawy o OZE). 


Zestaw idealnie sprawdzi się jako główne zasilanie Twojego gospodarstwa domowego. Świetnie współpracuje zwłaszcza z energooszczednym oświetleniem ledowym.

Jak to działa?

Zapoznaj się z poniższych diagramem przedstawiającym podstawy działania systemu ogniw fotowoltaicznych, które mogą być podstawowym źródłem energii (darmowej) w Twoim domu lub firmie. Inwerter kontroluje stan naładowania akumulatorów - w razie niedoboru energii - przełącza na zasilanie z sieci. System może również funkcjonować wyspowo - bez podłączenia obiektu do sieci.

Załączniki

Inne produkty w kategorii

Kupuj z tpay.com
B3 IT
Copyright © 2014-2019 B3 IT