Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:

Producenci

Ostatnio przeglądane

Promocja Profil LED NIBO, aluminium anodowane

Profil LED NIBO, aluminium anodowane

KLUŚ

88,93 zł
72,30 zł netto

 

Rabaty

Rabat newsletter:-2%70,88 zł netto / 87,19 zł brutto
Większe zakupy? Zapytaj o indywidualną wycenę.

Dostawa

Kraje UE i spoza UE prosimy o kontakt z działem handlowym.

Montaż

Specyfikacja

Klasa odpornościIP20
Materiałkorpus – aluminium, zaślepka – polipropylen (PP), zawieszka – stal nierdzewna, pręt – tworzywo sztuczne
Kolor oprawysrebrny, możliwość zamówienia w dowolnie wybranym kolorze z palety NCS
CertyfikatyCE, wzór chroniony
Gwarancja5 lat
Dodatkowe informacjemożliwość docięcia na dowolny wymiar
Długość
 • 1m
 • 2m
 • 3m

Profil wykonany z aluminium anodowanego o estetycznym wyglądzie, przeznaczony do ukrycia osprzętu elektronicznego we wnętrzu. Pozwala na montaż bezpośrednio do sufitu lub ściany. Umożliwia stworzenie plafonu lub kinkietu poprzez bezpośrednie połączenie z innym profilem, albo lampy wiszącej dzięki połączeniu tych dwóch profili za pomocą linek albo prętów. Dostępne profile o dł. 1m, 2m lub 3m

Więcej informacji

Profil NIBO komplet – aluminium anodowane:

Profil NIBO składa się z dwóch części: z NIBO stanowiącego funkcję korpusu i z BOXU – Z stanowiącego funkcję zamknięcia. BOX – Z do NIBO montuje się na zatrzask - funkcja „click”.

Część składową kompletu NIBO stanowią zaślepki, które oprócz estetycznego wykończenia całości, zapewniają funkcję chłodzenia oraz silnego zwornika, zespalającego główny korpus boksu z elementem zamykającym. W przypadku konieczności zastosowania NIBO o znacznej długości, korpus i wieko, poza zaślepkami należy dodatkowo zabezpieczyć prętami okrągłymi o średnicy 4mm.

NIBO KPL. umożliwia konstruowanie gotowych opraw oświetleniowych LED, o wielu wymiarach i kompozycjach, z zasilaczem, przyłączem 220 V, mocowaniem, jako lamp wiszących, zwisających na żądaną wysokość, kinkietów, lub lamp wolnostojących.

Profil NIBO ma szerokie zastosowanie:

 • znajduje zastosowanie w produkcji różnego rodzaju opraw oświetleniowych,

 • idealny do montażu na suficie, jak również do montażu ściennego,

 • pozwala na zamocowanie dowolnej oprawy oświetleniowej bezpośrednio do profilu NIBO

 • umożliwia także połączenie dowolnej oprawy oświetleniowej z NIBO, za pomocą linek lub prętów zasilających, tworząc wiszącą formę lampy,

 • może występować również jako element wolnostojący,

 • konstrukcja profilu pozwala na ukrycie osprzętu elektronicznego w jego wnętrzu.

Zalety technologii LED:

Nowoczesne oświetlenie domu, lub stanowiska pracy to oszczędność połączona z eleganckim stylem wnętrza. Lampy LED osiągają wysoką wydajność świetlną, przy bardzo niskim poborze energii. Możliwość docięcia pod wymiar i niewielka emisji ciepła sprawiają, że są nie tylko łatwe w montażu, ale i w pełni ekologiczne (emisja CO2 zmniejszona nawet o 80%, całkowita biodegradowalność źródeł światła). Oświetlenie LED wyróżnia się żywotnością wielokrotnie przewyższającą tradycyjne źródła światła, nawet przy częstym włączaniu i wyłączaniu.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w kategorii

 • 114,43 zł
  93,03 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  B4845

  Profil przeznaczony do oświetlania krawędzi stopni - możliwość świecenia do góry i do dołu.Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Odporny na dużą intensywność ruchu pieszego. Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. 7mm i 10,8 mm. Dostępne profile o dł. 1m, 2m lub 3m. Przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

  114,43 zł
  93,03 zł netto
 • 92,13 zł
  74,90 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  B1890

  Profil specjalistyczny - przeznaczony do podświetlania krawędziowego szyb, lub tworzyw sztucznych o grubości 6 mm. Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. do 10,8 mm. Dostępne profile o dł. 1m, 2m lub 3m. Przeznaczony do użytku wewnętrznego jako element ozdobny.

  92,13 zł
  74,90 zł netto
 • 43,76 zł
  35,58 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  18018

  Profil ekonomiczny przeznaczony do zabezpieczenia i oświetlania krawędzi schodów, podestów - możliwość świecenia do góry. Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Odporny na znaczną intensywność użytkowania. Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. do 7 mm. Dostępne profile o dł. 1m lub 2m. Przeznaczony do użytku wewnętrznego i...

  43,76 zł
  35,58 zł netto
 • 103,01 zł
  83,75 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  00640

  Duży profil 50mm x72mm, stanowiący estetyczną obudowę zasilacza i przyłącza prądu. Z funkcją montażu do powierzchni sufitu lub ściany. Jego budowa pozwala na bezpośrednie połączenie go z dowolnymi oprawami lub za pomocą linek czy prętów. Może stanowić także element wolnostojący. Dostępne w długościach 1, 2 oraz 3 m.

  103,01 zł
  83,75 zł netto
 • 88,93 zł
  72,30 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  18010

  Profil wykonany z aluminium anodowanego o estetycznym wyglądzie, przeznaczony do ukrycia osprzętu elektronicznego we wnętrzu. Pozwala na montaż bezpośrednio do sufitu lub ściany. Umożliwia stworzenie plafonu lub kinkietu poprzez bezpośrednie połączenie z innym profilem, albo lampy wiszącej dzięki połączeniu tych dwóch profili za pomocą linek albo prętów....

  88,93 zł
  72,30 zł netto
 • 39,54 zł
  32,15 zł netto
  Promocja
  KLUŚ
  18017

  Profil specjalistyczny - przeznaczony do podświetlania krawędziowego szyb, lub tworzyw sztucznych o grubości 5-6 mm. Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. do 6-8 mm. Dostępne profile o dł. 1m lub 2m. Przeznaczony do użytku wewnętrznego.  

  39,54 zł
  32,15 zł netto
Kupuj z tpay.com
B3 IT
Copyright © 2014-2018 B3 IT